Reklama | Kontakt |

Noma Residence ****

43-210 Kobiór k.Tychów, poza Katowicami [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Katowicach dla 1089 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Zameczek Myśliwski w Promnicach to jedno z nielicznych miejsc na Śląsku, gdzie z dala od miejskiego zgiełku można mile spędzić czas. Pomimo upływu wielu lat miejsce to zachowało swoją pierwotną formę nadaną mu w 1868 roku. Drewniane stropy, skrzypiące schody i podłogi zachowały się w niemal nienaruszonym stanie.

Pokoje:
Hotel dysponuje 26 miejscami noclegowymi w eleganckich pokojach i apartamentach. Wszystkie urządzone w stylu myśliwskim. Były one niegdyś przeznaczone dla rodziny książęcej oraz gości zapraszanych na wielkie polowania. Pomimo, iż są one przystosowane do współczesnych wymogów użytkowych (telefon, TV, SAT, radio, internet, minibar), nadal zachowują swoje niepowtarzalne piękno i walory artystyczne.

Dodatkowe informacje:
Zameczek Myśliwski to doskonałe miejsce do organizacji przyjęć, konferencji, szkoleń. Bardzo dobre wyposażenie techniczne oraz zabytkowe, urokliwe wnętrza, umożliwiają organizację spotkań różnego rodzaju a profesjonalna obsługa sprawi, że przygotowanie konferencji będzie prawdziwą przyjemnością.

Atrakcje w pobliżu:
Zameczek Myśliwski to obiekt położony w dawnej Puszczy Pszczyńskiej nad Jeziorem Paprocańskim. Tak wspaniałe otoczenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi zarówno w Zameczku jak i w jego plenerach. Szereg atrakcji udostępnianych naszym gościom sprawia, że pobyt w Promnicach upływa bardzo miło i pozostawia niezatarte wspomnienia.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty hoteli w Katowicach i okolicach ›

Reklama

Tanie noclegi w Katowicach
 
English version Noma Residence in english