Reklama | Kontakt |

Podkowa **

Sucha 4, Siewierz, blisko lotniska [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Katowicach dla 1089 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Pokój 1-osobowy – 120 PLN
Pokój 2-osobowy – 140 PLN (70 PLN za osobę)
Apartament dla 2 osób – 180 PLN (90 PLN za osobę)

Opis:
Hotel Restauracja „Podkowa” znajduje się w Siewierzu, w pobliżu aglomeracji górnośląskiej, przy ważnych trasach komunikacyjnych: Warszawa-Katowice oraz Zawiercie-Tarnowskie Góry. W/w lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd do: Katowic (ok.40 km), Częstochowy (ok.35 km), a także na lotnisko Pyrzowice (ok.10 km).

Pokoje:
Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV sat., telefon. W hotelu działa kiosk z prasą i podstawowymi artykułami Kosmetycznymi oraz kantor wymiany walut.

Dodatkowe informacje:
Część gastronomiczną stanowi sala restauracyjna mogąca pomieścić ok. 80 osób. Istnieje możliwość dostosowania jej do potrzeb organizacji konferencji, szkoleń. W okresie wiosenno-letnim, do dyspozycji klientów oddany jest taras oraz tzw. ogródek letni. Umożliwia to obsługę imprez plenerowych np. pieczenie prosiaka, biesiady, ogniska. Menu serwowane w restauracji jest bogate i zróżnicowane, z przewagą dań kuchni europejskiej. Szeroka oferta win z różnych stron świata, pozwala na zaspokojenie gustów klientów. Mistrz naszej kuchni dba o to, by każdy Gość niezależnie od dietetycznych lub regionalnych preferencji, mógł przy naszym stole zarówno ucztować jak i odpoczywać.

Atrakcje w pobliżu:
Lokalizacja stanowi znakomity punkt wypadowy na Jurę Krakowsko – Częstochowską i zachęca do niezapomnianych pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek. Wiele atrakcji czeka również na amatorów grzybobrań, wędkarzy i myśliwych. Malownicze położenie hotelu w lesie, nad dopływem zalewu Przeczyce, gwarantuje ciszę, spokój, wypoczynek. Okolica obfitująca w bogatą faunę i florę jest niecodzienną atrakcją turystyczną. Wśród lasów i stawu panuje korzystny dla zdrowia mikroklimat.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Tanie noclegi w Katowicach
 
English version Podkowa in english