Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.0/10
na podstawie 14 opinii gości

Piramida Spa & Wellness *****

ul. Sikorskiego 100, Tychy, poza Katowicami [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Katowicach dla 1089 osób.
Poleć ofertę:
Opis:
Piramida to pięciogwiazdkowy hotel, który dzięki oryginalnej konstrukcji i położeniu pozwala skupić w swym wnętrzu pozytywnie oddziaływującą na ludzki organizm energię. Dzięki usytuowaniu na emanującym energią czakramie, Goście poddawani są stałemu oddziaływaniu dobrych piramidalnych mocy.

Pokoje:
Hotel posiada 63 eleganckie pokoje, dostosowane do różnych potrzeb, mogących pomieścić do 141 osób. Każdy pokój wyposażony jest m.in. w telewizję satelitarną, telefon, biurko do pracy, dostęp do internetu , sejf, minibar, wagę, suszarkę do włosów, szlafrok i kapcie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają zamki elektroniczne. W cenie pokoju: śniadanie, basen z hydromasażami, studio fitness, dostęp do internetu.

Dodatkowe informacje:
Gastronomia
W starożytnym Egipcie ucztowano wystawnie na dworach faraonów, gdzie ekskluzywny wystrój komnat i sal łączył się z wyszukanym smakiem serwowanych potraw oraz miłą atmosferą. Nie inaczej u nas. Zapraszamy Państwa do hotelowych lokali gastronomicznych, w których można zaznać wyszukanych doznań smakowych. W okresie letnim na wszystkie specjały zapraszamy do ogródka z widokiem na malowniczą Puszczę Pszczyńską i Jezioro Paprocańskie.

Konferencje
Piramida to miejsce doskonałe nie tylko do wypoczynku i poprawie samopoczucia, ale także do pracy. Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy nowoczesne i profesjonalne zaplecze do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów, prezentacji, wszelkich spotkań biznesowych i imprez integracyjnych. Hotelowe Centrum Konferencyjne dysponuje dwiema głównymi salami oraz dwiema pomocniczymi salami narad. Sale wyposażone są w sprzęt audio-wizualny wraz z nagłośnieniem, posiadają klimatyzację i zaciemnienie.

Rekreacja
Dla poprawienia ogólnego stanu zdrowia oraz dobrego samopoczucia, oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu odnowy biologicznej, rehabilitacji, terapii relaksacyjno-energetyzujących oraz bogaty wybór zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz.
Do Państwa dyspozycji oddajemy basen z natryskiem płaszczowym i hydromasażami, saunę, studio fitness, komnaty energetyczne, gabinet masażu, salon kosmetyczny oraz wiele innych atrakcji. Na terenie Jeziora Paprocańskiego, oddalonego o kilka kroków od Piramidy, znajduje się plaża strzeżona, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego .

Atrakcje w pobliżu:
Hotel Piramida położony jest w rekreacyjnej dzielnicy Tychów Paprocany, przy trasie Katowice-Bielsko-Biała, blisko głównych szlaków komunikacyjnych, co pozwala na szybkie przemieszczanie się w obrębie aglomeracji śląskiej. Położenie Piramidy nad Jeziorem Paprocańskim i otoczeniu Puszczy Pszczyńskiej stwarza specyficzny mikroklimat nasycony zapachem paproci i starodrzewia , sprzyjający wypoczynkowi, rekreacji, poprawie samopoczucia oraz zdrowia.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Tanie noclegi w Katowicach
 
English version Piramida Spa & Wellness in english