Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 8.5/10
na podstawie 9 opinii gości

POZIOM 511 Design Hotel & SPA ****

ul. Bonerów 33 , poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
noclegi w Krakowie Od 2007r. pomogliśmy znaleźć nocleg w Katowicach dla 1089 osób.
Poleć ofertę:
Opis:

POZIOM 511 Design Hotel & SPA **** to kameralny obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej – krainy białych skał, jaskiń, wzgórz porośniętych lasami i szczytów zwieńczonych ruinami Orlich Gniazd – oferujący luksusowy wypoczynek w bezpretensjonalnym stylu. Tutaj nowoczesny design hołdujący prostym formom i funkcjonalności został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w naturę.


Pokoje:

Na naszych Gości czeka 41 przestronnych, nowocześnie urządzonych pokoi, w tym 8 apartamentów. Rozmieszczone są w dwóch połączonych ze sobą budynkach na różnych poziomach wysokości, których odmienny architektoniczny charakter przejawia się w czystej, ascetycznej i bogatej w mocne akcenty lub stonowanej, ocieplonej miękkimi detalami i drewnem stylistyce wnętrz. Elementem unifikującym wszystkie pomieszczenia hotelu, podkreślającym jednocześnie znaczenie otoczenia, są naturalne barwy – szarości, biel, czerń oraz liczne przeszklenia otwierające się na krajobraz. We wszystkich pokojach i apartamentach znajdują się udogodnienia takie jak: ekspres do kawy, minibar, telewizor LCD z TV satelitarną, klimatyzacja, darmowy Internet bezprzewodowy. Dodatkowo, dla zapewnienia naszym Gościom komfortu, proponujemy możliwość dopasowania do własnych potrzeb elementów wyposażenia – wyboru wielkości łóżka, rodzaju materaca, łazienki z prysznicem lub wanną. 


Dodatkowe informacje:

Oferta biznesowa Poziomu 511 to więcej niż udostępnienie Gościom sali konferencyjnej. Stwarzamy Państwu warunki wysoce sprzyjające efektywnej pracy: od doskonałego wyposażenia sal, poprzez możliwości zamówienia cateringu, organizację imprez typu incentive na organizacji spotkań pod gołym niebem, kończąc na specjalnie zaprojektowanym salonie VIP SPA. Wszystko to sprawia, że atmosfera panująca w Poziomie 511 staje się idealnym tłem dla realizacji Państwa celów.


Atrakcje w pobliżu:

Bogactwo i piękno okolicznej przyrody sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, zachęca do korzystania z licznych szlaków turystycznych, urządzania pieszych wędrówek czy wycieczek rowerowych. Jura to także doskonałe miejsce dla miłośników wspinaczki i speleologii.


Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Tanie noclegi w Katowicach
 
English version Poziom 511 Design Hotel & SPA in english